14.06.2012r. odbyła się VI edycja turnieju sportowego "MAŁY MISTRZ SPORTU" dla uczniów klas 0-III szkół z Platerowa, Lipna, Ruskowa, Górek. W turnieju uczestniczyło 80 zawodników z podzialem na cztery grupy wiekowe.

Dnia 1 czerwca 2012 odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka, którego tematyka ściśle nawiązywała do zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012. Dzieci i młodzież przygotowała stosowne akcesoria kibica reprezentacji Polski- flagi, szaliki, przebrania, tatuaże.

W kalendarzu uroczystości Szkoły Podstawowej w Górkach Dzień Rodziny wpisał się na stałe. W tym roku to święto odbyło się 31 maja. Połączone zostały ze sobą dwa bardzo ważne święta - Dzień Matki i Ojca.

W dniu 29 maja 2012 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Roku Janusza Korczaka, w którym swoje zdolności artystyczne przedstawili uczniowie szkoły.

14 stycznia 2012 r. odbyła się w naszej szkole CHOINKA NOWOROCZNA.

Ślubowanie to wielka uroczystość w naszej szkole. W tym roku szkolnym odbyło się ono 18 października o godz. 8:30 w pobliskim Kościele p.w. św. Wojciecha odprawiona została Msza św. w intencji uczniów klasy pierwszej, wychowawcy i rodziców. Po mszy nastąpiła część oficjalna - ślubowanie. Uczniowie uroczyście ślubowali: być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

W naszej szkole odbył się konkurs kartek Bożonarodzeniowych - wyniki można obejrzeć w ponizej.