W środę 24 października, pojechaliśmy z klasą IV, V i VI na wycieczkę do Warszawy. Celem naszej wycieczki było kino i Centrum Nauki Kopernik.

Na początku poszliśmy do kina, w którym oglądaliśmy filmy o kosmosie. Były one bardzo interesujące. W przedostatniej sali odbył się test z wiedzy o kosmosie. każdy musiał wykazać się dużą wiedzą. Wygrali w nim trzej chłopcy. Tomek i Łukasz z VI klasy i Czarek z klasy IV. Wszyscy trzej bardzo ucieszyli się z wygranej. Następnie udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik. W centrum było wiele ekscytujących rzeczy między innymi samoloty na promienie słoneczne, latający dywan, wyścigi ze zwierzętami. Każdy chodził, gdzie chciał i robił, co chciał, lecz trzeba było spotkać się w jednym miejscu o wyznaczonej godzinie. Gdy wszyscy zebraliśmy się w wyznaczonym miejscu, poszliśmy po kurtki i wróciliśmy do autobusu.

W autobusie nie było końca radości, krzyków i ... migających światełek.Przygotowała Katarzyna Zych uczennica klasy VI. Zdjęcia z wycieczki w galerii.