Na konkurs fotograficzny „Piękno drzewa" dostarczyło prace sześcioro uczniów.

Wyboru zdjęć naj... dokonała komisja w składzie:

  • Pani Aleksandra Iwanowska – nauczyciel
  • Pani Katarzyna Kulik – nauczyciel
  • Pani Jolanta Podlipniak – pedagog szkolny

Wybór był trudny, ponieważ dopuszczenie dostarczenia do trzech zdjęć na konkurs (niektórzy mieli problem z dokonaniem wyboru) przez jedną osobę spowodował możliwość zaobserwowania, że każdy z uczestników posiada umiejętności  dobrej obserwacji natury i wyczucie kompozycji. O wyborze zdecydowały więc odczucia estetyczne, jakie wywołały zdjęcia.

 

Demokratycznie ustalona decyzja jury brzmi następująco:

  • I miejsce – Patrycja Ignaciuk- kl. I gimnazjum
  • II miejsce – Paweł Ignaciuk -kl. I gimnazjum
  • III miejsce – Karolina Czyżewska- kl. I gimnazjum

Nagrody dla zwycięzców ofiarowało Nadleśnictwo Sarnaki, dzięki zaangażowaniu leśniczego Hruszniewa Pana Krzysztofa Rumowskiego. Pozostali uczniowie otrzymają nagrody pocieszenia.

Są to:

  • Edyta Kołodziejczuk z kl.II gimnazjum
  • Izabela Omelańczuk z kl. II gimnazjum
  • Katarzyna Protasiuk z kl. I gimnazjum

Nagrodzeni z opóźnieniem zostaną również uczniowie, którzy jako jedyni wzięli udział we wcześniejszych konkursach: fotograficznym „Uroki jesieni" – Piotr Rybarczuk - kl.II gimnazjum oraz literackim „Opowieść starego (drzewa)" – Aleksandra Nikoniuk - kl. VI  szkoły podstawowej. Prace tych uczniów również są wyeksponowane na tablicy na dolnym korytarzu