Dnia 25 maja 2021r. rozpoczął się Egzamin Ósmoklasisty. Wszystkim naszym ósmoklasistom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

 

 

 

 

Już niedługo spotkamy się wszyscy w szkole. Mamy świadomość, że czas zdalnej nauki był trudny dla nas wszystkich, dlatego nasza placówka bierze udział w akcji Reintegracja. Celem naszych  działań będzie bezpieczny, niestresujący, spokojny powrót do nauki stacjonarnej. Stawiamy na odbudowę relacji, a nie sprawdzenie tego, czego uczniowie nauczyli się bądź nie w zdalnej szkole. Nasza szkoła chce być przyjazna uczniom – bez pytania, bez sprawdzania zeszytów i notatek prowadzonych w czasie e-szkoły, bez sprawdzianów, chyba, że uczeń chce i potrzebuje poprawić oceny. Czekamy na Was z niecierpliwością,

do zobaczenia w szkole 😊

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Górkach otrzymał 11 laptopów w ramach realizacji projektu grantowego pn. ZDALNA SZKOŁA + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Laptopy posłużą uczniom w przypadku zaistnienia konieczności zdalnego nauczania, ewentualnie zostaną wykorzystane do realizacji edukacyjnych zadań szkoły co przyczyni się do podniesienia jakości nauczania.

W związku z licznymi prośbami rodziców zostaje zmieniona godzina zebrania rodziców dzieci zapisanych do przedszkola z godziny 10.00 na 17.00.
ZATEM ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK O GODZINIE 17.00

Dyrektor Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Górkach informuje, że spotkanie rodziców dzieci zapisanych do Samorządowego Przedszkola w Górkach odbędzie się 31.08.2020r. (poniedziałek) o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej. Na spotkanie zapraszamy tylko jednego rodzica lub opiekuna dziecka (dzieci) zapisanego do przedszkola. Obowiązuje zachowanie reżimu sanitarnego.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju ogólne zebranie dotyczące organizacji przedszkola nie odbędzie się w czerwcu.

Jeśli warunki pozwolą to zebranie zostanie zorganizowane w II poł. sierpnia 2020r.

W zakładce Dokumenty do pobrania zamieściliśmy wykaz materiałów do samodzielnego zakupienia na rok szkolny 2020/2021