Dnia 8 listopada 2016 r. młodzież z klasy III gimnazjum przygotowała dla swoich najmłodszych kolegów i koleżanek czyli dla oddziału przedszkolnego 0a i 0b przedstawienie pt: „Czerwony Kapturek”.

Tematyka dobrze znana dzieciom, pozwalała na niesamowite wcielenie się w daną rolę, a tym samym udział starszych uczniów w tym przedsięwzięciu. Przygotowania trwały kilka dni. Podczas zajęć świetlicowych młodzież uczyła się swoich ról, dziewczęta wspólnie wymyśliły stroje oraz choreografię. Próby do spektaklu przynosiły jednak wiele radości i satysfakcji.

W rolę Czerwonego Kapturka wcieliła się – Julia Gawrysiuk, mamą była – Klaudia Piotrowska, panem gajowym – Kamil Sawicki, babcią - Wiktoria Rogowska, wilkiem – Julia Głowacka, rolę narratora pełniła – Julia Trochimiuk.

Skupienie i zainteresowanie widzów było ogromne. Gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania. W nagrodę otrzymali gromkie brawa od publiczności.

Gratulujemy naszym młodym aktorom.

Przedstawienie pt: „Czerwony Kapturek”.